Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Koningshof
Maassluis
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Cultura
Ede
De Schattelijn
Geertruidenberg
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Fulcotheater
IJsselstein
AINSI
Maastricht
Pook
Oostknollendam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
vrijdag 26 januari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 27 januari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 januari 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 31 januari 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 01 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk