Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater De Verwachting
Ritthem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
De hoogte
Winsum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Sense
Dokkum
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Toomler Theater
Amsterdam
donderdag 01 maart 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 02 maart 2018
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 maart 2018
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam