Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Agnietenhof
Tiel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
De Kunstgreep
Oostzaan
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Spant!
Bussum
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Vroone
Kapelle
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podium Neede
Neede
00:00
De Meerpaal
Dronten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Gooiland
Hilversum
De Maagd
Bergen op Zoom
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Diligentia
Den Haag
C.C. De Kei
Reusel
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
DiamantTheater
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cacaofabriek
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Kulturhus Holten
Holten
Fulcotheater
IJsselstein
De Schakel
Gilze
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Sneek
Sneek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 18 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 19 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 20 januari 2019
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 23 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda