Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Studio A58
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Koningshof
Maassluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
Theater De Veste
Delft
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
woensdag 06 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 07 december 2017
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 08 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum