Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Studio A58
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koningshof
Maassluis
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kik
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kunstgreep
Oostzaan
Hoftheater
Raalte
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Markant Uden
Uden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
woensdag 06 december 2017
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 07 december 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 08 december 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 09 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 10 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst