Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Idea
Soest
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
dinsdag 20 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 februari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 22 februari 2018
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 23 februari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland