Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Guldenberg
Wevelgem
De Reggehof
Goor
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Lochem
Lochem
Toomler Theater
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Diligentia
Den Haag
Schuur
Haarlem
Theater De Veste
Delft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Concordia
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Toomler Theater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Perron-3
Rosmalen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
De Weverij
Zierikzee
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 24 februari 2018
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zondag 25 februari 2018
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 27 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
woensdag 28 februari 2018
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 01 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 02 maart 2018
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen