Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
NTGent
Gent
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Veluvine
Nunspeet
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
dinsdag 29 oktober 2019
20:00
Tom Segura
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Zoutmus - Kuikens van beton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 30 oktober 2019
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
NTGent, Gent
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Eendracht, Gemert
20:30
New Talents of Comedy (NL/UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agnietenhof, Tiel
donderdag 31 oktober 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Veluvine, Nunspeet
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Kunstgreep, Oostzaan
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Enge Buren - BASTA!
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 01 november 2019
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk