Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Genk
Genk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Ethias Arena
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zalencentrum De Colle
Kollum
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Schakel
Waregem
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Capitole
Gent
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Omval
Diemen
zondag 06 september 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 07 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
dinsdag 08 september 2020
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 09 september 2020
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 10 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
vrijdag 11 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Grof geschud - lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 12 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi- Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
17:00
Jawad El Soufi-Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parktheater, Eindhoven
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Capitole, Gent
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
19:00
Lebbis - Stand-up Corona
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Schakel, Waregem
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater De Storm, Winterswijk
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 13 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
maandag 14 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 16 september 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen