Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater Posa
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Diligentia
Den Haag
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
donderdag 20 december 2018
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 21 december 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 22 december 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
zondag 23 december 2018
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 28 december 2018
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 29 december 2018
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam