Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultura
Ede
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Cultura
Ede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Floralis
Lisse
00:00
Acropolis
Megen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
TOP
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
dinsdag 01 oktober 2019
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 02 oktober 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
donderdag 03 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 05 oktober 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel