Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Minnepoort
Leuven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
ATLAS Theater
Emmen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater Sneek
Sneek
donderdag 09 januari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Katinka Polderman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Ervaring
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Minnepoort, Leuven
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Concordia, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 10 januari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Muze, Noordwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Het Diekhuus, Middelharnis
Kasper van Kooten - Speeltijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultura, Ede
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Ervaring
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Idea, Soest
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Perron-3, Rosmalen
21:00
Oldenhermanns - Unsexed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Verte
Theater Sneek, Sneek
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 11 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek