Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Den Enghel
Bergen op Zoom
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
DNK
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Muze
Noordwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Klif
Nijmegen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Idea
Soest
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Chassé Theater
Breda
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
donderdag 07 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
Grof geschud - Broeden
Het Klooster, Woerden
20:15
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino - Opgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Het Kielzog, Hoogezand
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 08 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Klif, Nijmegen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Grof geschud - Broeden
Theater Idea, Soest
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Posttheater, Arnhem
20:15
Lebbis - De Ziel
Hoftheater, Raalte
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Posttheater, Arnhem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak
Diligentia, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zaterdag 09 april 2022
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lisa Loeb - Extase
Drommedaris, Enkhuizen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Chassé Theater, Breda
20:00
Max van den Burg
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Merijn Scholten - Solo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - SNAK
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij - Live
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak
Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zondag 10 april 2022
19:30
Comedy Nacht Met: Jasper Van Der Veen, Leon Van Der Zanden, Thjum Arts
Effenaar, Eindhoven
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 11 april 2022
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nina De La Parra / Sanne Landvreugd Kwartet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht