Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Molen
Beuningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Speeldoos
Vught
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Markant Uden
Uden
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Markant Uden
Uden
Het Evertshuis
Bodegraven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultura
Ede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Reggehof
Goor
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Weijer
Boxmeer
Thiemeloods
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Simplon
Groningen
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 04 november 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 05 november 2017
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
dinsdag 07 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 08 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
donderdag 09 november 2017
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 10 november 2017
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 11 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam