Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Nuenen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kattendans
Bergeijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Evertshuis
Bodegraven
Markant Uden
Uden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Thiemeloods
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Reggehof
Goor
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
zaterdag 04 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 08 november 2017
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 09 november 2017
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
vrijdag 10 november 2017
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
zaterdag 11 november 2017
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum