Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Reggehof
Goor
De Weijer
Boxmeer
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Simplon
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Thiemeloods
Nijmegen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
zaterdag 04 november 2017
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 08 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 09 november 2017
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
vrijdag 10 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 11 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern