Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
30CC/Schouwburg
Leuven
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
P3
Purmerend
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Singer Theater
Laren
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
zaterdag 14 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 15 april 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 16 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 17 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 18 april 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
donderdag 19 april 2018
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl