Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurschuur
Monster
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
De Speeldoos
Vught
dinsdag 11 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 12 december 2018
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 13 december 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 14 december 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught