Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
City Theater
Schijndel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
City Theater
Schijndel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Dok6
Panningen
De Stenge
Heinkenszand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Porgy en Bess
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
donderdag 19 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 20 oktober 2017
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 21 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
maandag 23 oktober 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
woensdag 25 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 26 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 27 oktober 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
zaterdag 28 oktober 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen