Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
City Theater
Schijndel
Markant Uden
Uden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vestzaktheater
Enschede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
City Theater
Schijndel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Mythe
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Porgy en Bess
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
donderdag 19 oktober 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 20 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 21 oktober 2017
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
maandag 23 oktober 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 24 oktober 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 25 oktober 2017
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
donderdag 26 oktober 2017
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 28 oktober 2017
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam