Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Noorderkerk
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Boodschap
Rijen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Klameare
Workum
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Vooruit
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
vrijdag 06 april 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 07 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 08 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 11 april 2018
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen