Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Het Trefpunt
Warmond
Hoftheater
Raalte
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Overasselt Theater
Overasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Molen
Beuningen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
AINSI
Maastricht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 07 december 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 08 december 2018
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
maandag 10 december 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 11 december 2018
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen