Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Sense
Dokkum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultura
Ede
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Cultura
Ede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Floralis
Lisse
00:00
Acropolis
Megen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 28 september 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 29 september 2019
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 02 oktober 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
donderdag 03 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein