Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Flint
Amersfoort
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Molenberg
Delfzijl
20:00
The Jack
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Floralis
Lisse
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Acropolis
Megen
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
DeMess
Naarden
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Klooster
Woerden
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 28 september 2019
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 02 oktober 2019
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 03 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
vrijdag 04 oktober 2019
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 05 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk