Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schuur
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Hofman
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Bouwkunde
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
C.C. De Pas
Heesch
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Vestzaktheater
Son
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Ludens
Voorburg
20:15
BaronTheater
Opende
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Idea
Soest
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 21 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Kulturhus Holten, Holten
zondag 22 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann
Theater het Hof, Arnhem
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 23 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 24 september 2019
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 25 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
donderdag 26 september 2019
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 27 september 2019
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
zaterdag 28 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel