Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:30
De Schakel
Gilze
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vrijdag 05 april 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 06 april 2019
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 07 april 2019
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht