Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dialoog
Ermelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
Cultura
Ede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Melkweg
Amsterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vrijdag 01 november 2019
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
zaterdag 02 november 2019
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 03 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
maandag 04 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 november 2019
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 november 2019
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere