Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
Theater De Veste
Delft
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
De Meenthe
Steenwijk
De Singer
Rijkevorsel
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Omval
Diemen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 09 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
maandag 11 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 13 december 2017
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 december 2017
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 december 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch