Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
21:00
De Flux
Zaandam
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Dialoog
Ermelo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
CulturA & Zo
Nootdorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Venray
Venray
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Junushoff Theater
Wageningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Kulturhus
Borne
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Lochem
Lochem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
20:15
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Mythe
Goes
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 07 oktober 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
zondag 08 oktober 2017
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
donderdag 12 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
vrijdag 13 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 14 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 18 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
donderdag 19 oktober 2017
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel