Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Het Klooster
Woerden
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cacaofabriek
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maagd
Bergen op Zoom
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 17 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
zaterdag 18 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 19 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
maandag 20 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 22 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray