Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:45
Simplon
Groningen
00:00
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
zaterdag 19 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 20 oktober 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 23 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 24 oktober 2019
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 25 oktober 2019
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Agora Theater Druten, Druten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kirsten van Teijn - NOBEL
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Spant!, Bussum