Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:45
Simplon
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Wapen van Reek
Reek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 19 oktober 2019
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 20 oktober 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
donderdag 24 oktober 2019
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
vrijdag 25 oktober 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:15
Hehobros
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Idea, Soest
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Sneek, Sneek
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wapen van Reek, Reek
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht