Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
C.C. De Pas
Heesch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
20:15
Vestzaktheater
Son
Vestzaktheater
Son
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Posthuis Theater
Heerenveen
Martiniplaza
Groningen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
BaronTheater
Opende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Sense
Dokkum
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Muze
Noordwijk
woensdag 25 september 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 26 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 27 september 2019
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 28 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 01 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk