Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
AFAS Live
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Getouw
Mol
Wilminktheater
Enschede
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Mimik
Deventer
19:00
Mimik
Deventer
20:00
MECC
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dok6
Panningen
Den heuvel
Alphen
DeLaMar
Amsterdam
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
dinsdag 24 november 2020
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
donderdag 26 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 27 november 2020
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede