Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Bon theater
Medemblik
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 10 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 11 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
zondag 13 oktober 2019
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 16 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss