Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Schalm
Veldhoven
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
C.C. Belgica
Dendermonde
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Pand
Gorinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Comedy Cafe
Amsterdam
donderdag 29 maart 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
vrijdag 30 maart 2018
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 31 maart 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam