Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Minnepoort
Leuven
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 11 oktober 2019
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 12 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 oktober 2019
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
donderdag 17 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk