Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Boxtel
Boxtel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
woensdag 07 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 08 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 09 november 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht