Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Muze
Noordwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Singer Theater
Laren
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
BREStheater
Brielle
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
dinsdag 20 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 21 maart 2018
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 22 maart 2018
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 23 maart 2018
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum