Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
C.C. Zundert
Zundert
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Grenedeer
Gronsveld
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Kolk
Assen
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Markant Uden
Uden
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Willem
Papendrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
DeMess
Naarden
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Smeltkroes
Maarheeze
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Anna theater
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
donderdag 25 oktober 2018
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 26 oktober 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 oktober 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar