Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
van Beresteyn
Veendam
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Agora Theater Druten
Druten
Bon theater
Medemblik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
20:00
Gigant
Apeldoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Hoftheater
Raalte
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Idea
Soest
Theater Koningsduin
Castricum
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theaterpand Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
vrijdag 02 november 2018
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zaterdag 03 november 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 06 november 2018
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 07 november 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft