Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Munttheater
Weert
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Chassé Theater
Breda
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Klif
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Parnassos
Utrecht
RAI Theater
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Theater PePijn
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Aan de Slinger
Houten
De Oosterpoort
Groningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Omval
Diemen
00:00
Dok6
Panningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zinin
Nijverdal
Wilminktheater
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Reggehof
Goor
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Gooiland
Hilversum
donderdag 04 april 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 05 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum