Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Toegift
Den Hoorn
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. 't Gasthoes
Horst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zalencentrum de Treemter
Balk
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kolk
Assen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Islemunda
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
00:00
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
C.C. De Pas
Heesch
woensdag 17 oktober 2018
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 18 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 19 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch