Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
00:00
De Zwaan
Uitgeest
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Reggehof
Goor
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Chassé Theater
Breda
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
C.C. De Kei
Reusel
BREStheater
Brielle
20:30
Anna theater
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Mythe
Goes
donderdag 25 oktober 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 26 oktober 2018
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
zaterdag 27 oktober 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
zondag 28 oktober 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
dinsdag 30 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes