Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Simplon
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
De Meerpaal
Dronten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Toegift
Den Hoorn
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DeMess
Naarden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Storm
Winterswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
De Schakel
Gilze
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
Zalencentrum de Treemter
Balk
Spant!
Bussum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Islemunda
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
woensdag 17 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 18 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 19 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau