Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Spant!
Bussum
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. 't Gasthoes
Horst
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meerpaal
Dronten
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Islemunda
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Zalencentrum de Treemter
Balk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Pas
Heesch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Schakel
Gilze
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
DeMess
Naarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Papenstraattheater
Zwolle
donderdag 18 oktober 2018
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 19 oktober 2018
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
zaterdag 20 oktober 2018
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle