Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Concordia
Haastrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Toegift
Den Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Merksem
Merksem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Markant Uden
Uden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Podium Bloos
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zaterdag 13 april 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 14 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 16 april 2019
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 17 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg