Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
zondag 12 mei 2019
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 13 mei 2019
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2019
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 mei 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 16 mei 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 17 mei 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle