Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 23 februari 2019
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 februari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
woensdag 27 februari 2019
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 28 februari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere