Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Strombeek
Grimbergen
CCXL Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kom
Nieuwegein
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Mechelen
Mechelen
CCXL Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Veste
Delft
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fransche School Culemborg
Culemborg
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 28 april 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 29 april 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 30 april 2017
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
maandag 01 mei 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 mei 2017
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 04 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
vrijdag 05 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 06 mei 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven